Excel kurs online to świetna inwestycja na przyszłość

Jeśli planujesz pracę w branży finansowej, bądź chciałbyś się podszkolić z obsługi arkuszy kalkulacyjnych oraz narzędzi jakie one posiadają to Excel kurs online będzie doskonałym rozwiązaniem. Siedząc w domu możesz w swoim tempie przyswoić wiedzę, powtórzyć materiał lub wrócić do niego jeśli czegoś zapomnisz. Excel kurs online daje nieograniczone możliwości pracy z różnego typu danymi, ich analizowaniem oraz modelowaniem według własnych potrzeb. A posiadając zaawansowane umiejętności i znajomość programu Excel na wysokim poziomie będziesz bezkonkurencyjny na rynku pracy. Arkusze kalkulacyjne to ciągle popularne narzędzia w wielu firmach i bardzo chętnie używane nie tylko przez pracowników, ale także kadrę zarządzającą. Dlatego warto wiedzieć jak z nimi pracować. Na www.kursexcel.pl oferujemy Excel kurs online dla osób na różnych poziomach zaawansowania.

Excel kurs online, a programowanie VBA

W Excel kurs online poruszane są zagadnienia dotyczące nie tylko formuł, funkcji, wykresów, wizualizacji czy obsługi i analizy danych, ale także programowania VBA. Doskonale się ono sprawdza jeśli zależy nam na jak najlepszej automatyzacji naszej pracy. Na Excel kurs online poznasz od podstaw język programowania VBA, jak stworzyć niestandardowe funkcje arkusza, okna dialogowe czy własnych dodatków do programu Excel.

Excel kurs online i dodatki jakie oferuje program

Excel kurs online to także szeroko przedstawiona wiedza na temat zastosowania dodatków jakie oferuje program. Mowa tutaj o Power Pivot oraz Power Query. Pierwszy umożliwia bezpośrednią pracę z wewnętrznymi modelami danych, wczytywania ich z innych źródeł, natomiast drugi dotyczy możliwości ich przetwarzania czy stosowania rozszerzeń. Na Excel kurs online krok po kroku nauczysz się jak pracować z tymi praktycznymi dodatkami.