Niszczarka Wallner idealna do każdego biura

Zapotrzebowanie na dobrej jakości sprzęt biurowy rośnie z roku na rok, dlatego z myślą o najbardziej wymagających klientach eksperci naszego sklepu www.doniszczarki.pl wyselekcjonowali niezawodne urządzenia, jakimi są niszczarki Wallner. Najwyższej klasy sprzęt został zaprojektowany z należytą starannością, aby usprawnić pracę i łatwość obsługi urządzenia. Wytrzymała i solidna obudowa w górnej części ma panel sterowania oraz szczelinę tnącą z różną szerokością wejścia w zależności od posiadanego modelu. Zamontowane u podstawy kółka pozwalają na swobodne przemieszczanie niszczarki Wallner w dowolne miejsce.

Wyposażenie biurowe dla wymagających

Niszczarki Wallner to gwarancja doskonałej jakości pracy i użytkowania. Urządzenia te świetnie sprawdzą się zarówno w warunkach domowych do zastosowania osobistego, jak i profesjonalnego w biurach, urzędach lub organach instytucji państwowych każdej powierzchni. Bardziej zaawansowane modele jak seria JP wyposażone są w dotykowy panel bezpieczeństwa, który po lekki dotknięciu momentalnie wstrzymuje proces niszczenia dokumentów. Ponadto niszczarki Wallner wyposażone są w niezwykle trwałe i wytrzymałe przy ciągłej pracy noże tnące, potrafiące bezpowrotnie zniszczyć optyczne, magnetyczne nośniki informacji. Znakomicie poradzą sobie także z metalowymi elementami artykułów biurowych jak zszywki i spinacze znajdujące się w naszych dokumentach.

Zabezpieczenie przed przegrzaniem

Wszystkie dostępne na rynku modele niszczarki Wallner wyposażone są w niezbędne zabezpieczenia chroniące między innymi silnik przed przegrzaniem, system Jam Proof z bardzo przydatną funkcją reverse, która automatycznie cofa zaklinowany w szczelinie papier. Co więcej silnik niszczarki Wallner został dostosowany do pracy ciągłej przez okrągłą dobę bez potrzeby stosowania przerw.